Ödeme dünyasının 4.5 G ‘si CMT | Cash Money Transfer!

4-5G hizli-para-gonder

İlk para Lidya’dan son para CMT’den…

Geleneksel Para Transferi dünyasını geleceğin çoklu-kanal fon transferi servislerine taşıma vizyonu ile BDDK’dan Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşu lisansını ilk sırada alan CMT, A-dan-Z ‘ye değişimini   Genel Müdüründen başlayarak, tüm yönetim ekibini, altyapıyı, yazılımları, iş ortaklarını, çekirdek sistem altyapısı, yazılım ve tüm entegrasyonlarımızı sağlıklı bir şekilde yenileyerek büyük yarışa hazır hale geldik.

Bugünün oyun planı

Tabiri caiz ise araba giderken yönetim kadroları, kurumsal kimlik, iş ortaklarımızı, ajanslarımızı, çekirdek sistem altyapısı, yazılım ve tüm entegrasyonlarımızı sağlıklı bir şekilde yenileyerek büyük yarışa hazır hale geldik.

Dönüşüm sonrası öncelikle, yeni altyapımız ile mevcut Ulusal ve Uluslararası para transferi müşteri portföyümüzde ödeme hesabı, kartlı hizmetler, sadakat, alışveriş, indirim ve ödeme servislerine dijital kanallardan kolay erişim konularında derinleşeceğiz. Dünyanın ilk finans ve ticaret merkezi olan Kapalı Çarşı ‘da başlayan CMT HAN (İmameli HAN)‘da hikayemizin tüm Anadolu’ya yaygınlaşma konseptimiz olacak HAN (Hesaplı ve Akıllı Nokta) yapımızı ve markalarımız için bizi izlemeye devam edin!

Yarının oyun planı

Güçlü kasımız olan ulusal ve uluslararası para transferinde hedeflerimizi gerçekleştirerek saha markalarımız olan CMTHAN (Şube ve Franchise yapımız) ve CMTBANCO (Acente yapımız ve kiosk) ‘yu sahaya indirdikten sonra yatayda hedef segment, ülke, ürün ve hizmetlerimizi genişletme fazına geçeceğiz.

Kendi ajandamızın yanında ek olarak; bizi tanıyan ve potansiyelimizin farkında olan birçok ulusal ve bölgesel perakende, ulaşım, dijital oyun, alışveriş, sadakat, indirim ve topluluk markaları para transferi, tahsilat, ödeme aracılığı, sanal POS, kartlı hizmetler ve elektronik para projeleri için geliyor. Açık platform ve ekosistemimizin gelişimi ile bu tür birçok markanın arkasında CMT’nin güven ve desteğini göreceksiniz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Merak ettiğiniz her konu için, bize yazabilirsiniz.